Ο Περιηγητής σας είναι πολύ παλιός με αποτέλεσμα να μην είναι πλήρως συμβατός.Μάθετε περισσότερα.

Κοινοτικό Συμβούλιο Περίοδος 2007-2011


Πρόεδρος
Θεόδωρος Ανδρέου 28/04/2009 - 31/12/2011
Ανδρέας Χατζηχρίστου από 01/01/2007 - 14/02/2009

Αντιπρόεδρος
Ελισάβετ Μηνά

Γραμματέας
Σταύρος Αντωνίου

Ταμίας
Γεώργιος Αγαθαγγέλου

Μέλη
Ανδρέας Χριστοδούλου
Ρωτής Ρωτή
Κώστας Γεωργίου
Advertisement Box Advertisement Banner
Υποστηριχτές
  • Supporters Advertisement
  • Supporters Advertisement
  • Supporters Advertisement
  • Supporters Advertisement
  • Supporters Advertisement
  • Supporters Advertisement